Канада пообіцяла Україні підтримку у 2018 році
Загрузка плеера...

У четвер, 22 грудня, Петро Порошенко зустрівся з Міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд.

Петро Порошенко, Президент України:

"Прийняття рішення Ради безпеки ООН щодо направлення в Україну миротворців з мандатами ООН є надважливою надзадачею. Я впевнений в тому, що наші спільні зусилля можуть привести до позитиву".

Сторони обговорили подальшу підтримку з боку Канади у проведенні реформ в Україні та небезпечний розвиток ситуації на Донбасі.

Христя Фріланд, Міністр закордонних справ Канади:

"Хотіла з Вами обговорити наше президенство Великої сімки і як ми можемо допомогти Україні в цьому році. Та, як Ви вже казали, пане Президенте, я б хотіла поговорити про миротворців і що там діється".

Порошенко і Фріланд скоординували подальші кроки з просування ініціативи щодо розміщення миротворчої місії ООН на непідконтрольній Києву території Донбасу.

Також сторони домовилися й надалі докладати зусиль для звільнення українських заручників на Донбасі та політичних в’язнів, які незаконно утримуються в Росії й окупованому Криму.

Водночас міністр закордонних справ Канади зауважила, що під час головування її держави у Великій сімці у 2018 році українське питання буде одним із важливих.

Раніше повідомлялося, що Канада виділила близько 8 мільйонів доларів на гуманітарну допомогу для Донецької та Луганської областей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram