Кастро затримається на чолі Куби
Загрузка плеера...

Історичний перехід влади на Кубі від революційних лідерів до молодшого покоління політиків поки відкладається. Національне Зібрання Куби на два місяці перенесло припинення повноважень глави держави Рауля Кастро у зв’язку з наслідками руйнівного урагану Ірма.

Спершу планувалося, що майже 60-річне правління Кастро завершиться у лютому, коли Рауль складе з себе повноваження голови Ради міністрів та Державної ради, які він у 2008 році перейняв у свого нині покійного брата Фіделя. Проте через стихію муніципальні та провінційні зібрання не встигли обрати делегатів, які формально мають схвалити кандидатуру нового лідера. Тому було вирішено відтермінувати кінець епохи до квітня.

Навіть після відходу від великої політики Рауль Кастро залишиться очільником Комуністичної партії Куби – єдиної дозволеної на Острові Свободи. Його наступником на чолі країни називають Мігеля Діаза-Канеля, який народився через рік після Кубинської революції, проте полум’яно захищає у публічних виступах її принципи та закликає до продовження курсу, обраного братами Кастро.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram