Міхо збирається в Голландію
Загрузка плеера...

Голландське видання De Telegraaf з посиланням на міністерство безпеки та юстиції повідомляє про те, київське посольство держави видало візу Міхеїлу Саакашвілі. У запиті на отримання дозволу в’їхати до Королівства Нідерланди екс-губернатор Одещини зазначив, що хоче "возз’єднатися з родиною". Виявляється, що його дружина Сандра Рулофс має голландське підданство.

Незрозуміло, яким чином людині, позбавленій і грузинського, і українського громадянства, було надано право перетнути кордон Європейського союзу. Це наштовхує на думку, що насправді Саакашвілі не є апатридом і має "у запасі" ще один паспорт – найвірогідніше, Сполучених Штатів Америки, як про це активно говорять чутки.

Сам Міхо стверджує, що для подорожі на Захід віза йому не потрібна, та ще й хвалиться, що має кілька пропозицій від європейських держав про отримання громадянства. Проте напряму інформацію про майбутню подорож до Голландії він ані підтверджує, ані спростовує. Є підстави стверджувати, що Саакашвілі може й не повернутися з Нідерландів. Політичних перспектив в Україні у нього все одно немає.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram