Головні події 21-22 грудня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 21-го до ранку 22 грудня 2017 року:

Соратники Пучдемона отримали більшість

Партії, що підтримують незалежність Каталонії, отримали більшість у новому скликанні парламенту регіону. За результатами підрахунку 100% голосів, 70 зі 135 мандатів дісталися трьом силам, що виступають за відокремлення від Іспанії.             

Генасамблея ООН пішла проти Штатів

Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію із закликом не визнавати Єрусалим столицею Ізраїлю. "За" висловилися 128 держав, "проти" дев’ять. Україна цього разу не брала участь у голосуванні.    

Лідер "Беркута" потрапив під санкції

Колишній начальник спецпідрозділу "Беркут" Сергій Кусюк увійшов до санкційного списку "Акту Магнітського". Саме під його командуванням силовики 30 листопада 2013 року розганяли студентський Євромайдан.           

Трибунал по Югославії завершив роботу

У Гаазі відбулася церемонія офіційного закриття Міжнародного трибуналу у справах колишньої Югославії. За двадцять років своєї діяльності трибунал висунув звинувачення проти 161 особи, 90 з яких були засуджені.

Саакашвілі поїде в Нідерланди

Міхеїл Саакашвілі, який не має ані українського, ані грузинського громадянства, отримав візу від Королівства Нідерланди. Екс-губернатор Одещини мотивував свій запит на в’їзд до Голландії необхідністю возз’єднатися з дружиною, яка має там підданство.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram