Опоблок і партія Ляшка піаряться найбільше
Загрузка плеера...

У 2017 році найбільше розміщували замовних сюжетів "Опозиційний блок" та "Радикальна партія" Олега Ляшка. Таку статистику оприлюднив Інститут масової інформації за результатами дослідження десяти популярних інтернет- та шести друкованих видань. Їх перевіряли на предмет дотримання журналістських стандартів та наявності матеріалів з ознаками замовлення.

Як виявилося, у всеукраїнській пресі й онлайн-виданнях на замовлення "Опоблоку" робили кожну п’яту політичну "джинсу". На "радикалів" припало 12% від загальної кількості всієї прихованої політичної реклами.

Експерти інституту стверджують, що в основному рівень політичної джинси залежить від порядку денного парламенту. Якщо розглядаються важливі законопроекти – рівень джинси зростає, якщо ні — падає.

Нині, за словами фахівців, прихована політична реклама відображає позицію певної партії стосовно підтримки чи непідтримки окремого законопроекту. Цього року напрочуд активно обговорювали медичну, судову та освітню реформи.

За даними дослідження, у 2017-му політична джинса значно переважала над комерційною. В інтернет-виданнях їх співвідношення склало 86% до 14%, у друкованих ЗМІ зберігся паритет – 50 на 50.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram