Одна з найбільших небезпек на Донбасі – міни
Загрузка плеера...

Міни загрожують життю 220 тисяч дітей, які проживають на сході України. Про це заявили у Дитячому фонді Організації Об’єднаних Націй.

Згідно зі статистикою фонду, від початку цього року внаслідок бойових дій на Донбасі щотижня гинула або отримувала поранення одна дитина. У більшості випадків причиною були міни та боєприпаси, які не здетонували.

У фонді наголошують, що внаслідок поранень, отриманих від вибухів, багато дітей залишаються з інвалідністю на все життя.

За інформацією Міжнародного руху за заборону протипіхотних мін, Україна є однією із країн-лідерів за кількістю загиблих від мін. Міністерство оборони України повідомляло, що з липня 2014 по листопад 2017 року на Донбасі від вибухів мін постраждало близько 900 військовослужбовців, 199 із них загинули.

Державна служба України з питань надзвичайних ситуацій також повідомляла, що жертвами вибухів мін стала 161 цивільна особа, в тому числі 23 дитини.

Згідно з документами ЮНІСЕФ, Донбас визнали одним із найбільш замінованих регіонів планети. У зв’язку з цим, фонд закликав Україну негайно ліквідувати небезпеку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram