Українські мери заробляють не так багато
Загрузка плеера...

Активісти громадського руху "Чесно" дослідили, які зарплати отримують очільники українських міст. Як виявилося, найвищу оплату отримує мер Запоріжжя Володимир Буряк. Його щорічний оклад складає понад 380 тисяч гривень.

На другому місці – львівський міський голова Андрій Садовий. Він заробляє близько 370 тисяч гривень за рік. На третьому місці тернопільський мер Сергій Надал. Його річна зарплатня – 320 тисяч гривень.

Олександр Лисенко, сумський міський голова, заробляє близько 330 тисяч гривень. До першої п’ятірки потрапив також очільник Полтави. За рік Олександр Мамай отримує 315 тисяч гривень.

Водночас повідомляється, що оклад міського голови Києва Віталія Кличка складає близько 148 тисяч гривень за 12 місяців.

Крім того, активісти руху "Чесно" порівняли річну зарплатню мера та жителів міста. За підрахунками експертів, наприклад, Сергій Надал отримує зарплатню, яка у 6 разів вища від середньої у Тернополі.

Водночас, очільники Києва, Житомира, Одеси та Кропивницького офіційно отримують зарплатню трохи більшу, ніж середній рівень доходів у регіоні.

Тим не менше, деякі експерти стверджують, що зарплатня і річний дохід українських очільників міст значно різняться. Назвати точну суму, на яку може збагатіти мер протягом року, практично неможливо.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram