Боротьбу з корупцією українці вважають провальною
Загрузка плеера...

Більшість українців вважають, що в нашій державі боротьба з корупцією є неуспішною і навіть провальною.

Загалом таких, за результатами соціологічного опитування, яке спільно провели фонд "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва та Київський міжнародний інститут соціології, майже 86% (85,9%). Успішною боротьбу з корупцією в Україні визнали тільки 1,2% респондентів, ще 7,8% опитаних вважають цей процес позитивним, проте бачать у ньому чимало невирішених проблем.

При цьому понад 60% (60,3%) громадян покладають відповідальність за провал у боротьбі з корупцією та відсутність покарань для нечистих на руку чиновників на Президента України. Менше половини опитаних (42,3%) звинувачують у нерезультативності антикорупційного процесу український парламент, і ще майже 37% (36,9%) респондентів вважають, що все це через нечесні суди. Приблизно кожен третій громадянин (29,5%) покладає відповідальність за провал у боротьбі з корупцією на антикорупційні відомства, зокрема НАБУ та САП, а кожен четвертий (25,5%) каже, що винні Генпрокуратура, СБУ та інші правоохоронні органи.

У ході соціологічного дослідження, яке проводили з 23 жовтня до 5 листопада цього року, опитали 1614 респондентів у всіх областях України, крім тимчасово непідконтрольних територій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram