"Мінстець" тринькає кошти українців на рекламу
Загрузка плеера...

Міністерство інформаційної політики України з усіх сил хвалиться тим, що йому вдалося розмістити на телеканалі CNN рекламний ролик про нашу країну. Створення відео обійшлося відомству у понад 2,5 мільйони гривень, і ще стільки ж довелося заплатити за його трансляцію. Виникає питання: а чи є сенс витрачати стільки коштів на промо-матеріали?

У "Мінстеці" свято переконані, що ролик – це "чудова нагода розповісти про зміни, що відбуваються в Україні". Проте справжнє ставлення чиновників до відео відображає той факт, що вони навіть не помітили допущену там помилку. Населення нашої держави вказане у розмірі 45 мільйонів людей, хоча офіційно воно становить лише 42 мільйони, а де-факто – значно менше.

Урядовці також стверджують, що поширення промо-роликів про країну в іноземних ресурсах – це європейська практика. Насправді ж, з європейських держав активно цим займається лише Росія. Усі інші діють за принципом обміну: між двома дипломатичними відомствами підписують домовленість, згідно з якою одна сторона демонструє відео про партнерів, а друга відповідає тим самим. Це значно вигідніше і дієвіше, аніж купівля трансляції.

Загалом "Мінстець" за рік протринькав на рекламу понад 100 мільйонів гривен з кишень платників податків. Реального ефекту від цього – зась. Ми й надалі програємо інформаційну війну. Тож краще було б спрямувати ці кошти на інші, більш нагальні потреби.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram