Президент Франції відновив популярність
Загрузка плеера...

Президент Франції Еммануель Макрон продемонстрував усім політикам світу, як треба вибиратися з рейтингової ями. Після травневих виборів популярність лідера партії "Вперед, Республіка!" незмінно зменшувалася. Проте главі державі вдалося не лише зупинити падіння довіри, але й отримати небачений приріст у 10% лише за два місяці.

Згідно з результатами соціологічного опитування, проведеного на замовлення щотижневого видання "Journal du Dimanche", 52% французів нині задоволені роботою Макрона. На початку осені центриста підтримували лише 40% респондентів. Політологи називають дані дослідження "безпрецедентними" за історію Франції. Жодному іншому представнику влади не вдавалося так швидко й різко повернути собі популярність.

Причиною успіху називають, серед іншого, особисті якості Макрона, зокрема його харизму. Окрім того, багато експертів відзначають його позиціонування як сильного лідера в умовах слабкої Європи. Поки Німеччина та Британія зайняті власними парламентськими кризами, саме Франція стала флагманом Європейського Союзу. Багато хто приписує це досягнення Макрону.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram