Прокурор шукає компромат на міністра фінансів
Загрузка плеера...

Співробітник Генеральної прокуратури Костянтин Кулик доручив Службі безпеки України знайти компромат на міністра фінансів Олександра Данилюка.

Про це заявив народний депутат Сергій Лещенко, опублікувавши у своєму блозі відповідний документ.

Доручення було надіслано у вигляді листа, де прокурор просить СБУ перевірити заснований Данилюком "Центр Бендукідзе" "на причетність до передачі інформації представникам іноземних держав, а також наявність іншої компрометувальної інформації".

Крім того, до осіб, яких, на думку Кулика, треба перевірити, входять радник президента Марія Гайдар, колишній редактор Forbes Володимир Федорин, заступника міністра фінансів Сергій Марченко та Міхеїл Саакашвілі.

Співробітник Генпрокуратури пояснив таке доручення тим, що його результати будуть включені до матеріалів справи щодо злочинного угрупування Януковича.

Проте Лещенко пов’язує перевірку із конфліктом Данилюка з оточенням Порошенка, зокрема із главою податкової інспекції Києва Людмилою Демченко. Оскільки, за словами нардепа, міністр фінансів нібито відмовився приймати правила гри і не захотів бути "сліпою маріонеткою президента і його адміністрації".

Сам же Кулик, який прагне "нарити" компромат, є фігурантом справи про незаконне збагачення, яку розслідує Національне антикорупційне бюро України. Відомо, що після втечі екс-президента Януковича Кулик пішов працювати під керівництво Анатолія Матіоса, із яким пізніше посварився.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram