Собчак розповіла про громадянську війну в Росії
Загрузка плеера...

Кандидат у президенти Російської Федерації Ксенія Собчак провела відеоконференцію з українськими журналістами. Під час спілкування вона зробила відразу декілька резонансних заяв.

Зокрема, у разі перемоги Собчак пообіцяла перший свій офіційний візит здійснити саме в Україну.

За словами телеведучої, зараз наші держави перебувають на межі тотальної катастрофи, з наслідками якої доведеться боротися десятиліттями. Також вона додала, що ситуація з Донбасом має бути вирішена шляхом відступу Російської Федерації, виведення військової техніки та бойовиків, адже "Україна – незалежна сусідня держава".

Ксения Собчак, кандидат в президенты РФ:

"Да, я считаю, что Россия никаким образом в этом конфликте не должна участвовать. Более того, я считаю, что конфликт отчасти был и спровоцирован, так или иначе Российской Федерацией. Я считаю, что изначально ситуация сейчас уже тоже так сказать усугубилась. Изначально был искусственно раздут. И да, Россия должна сделать все возможное, чтобы вернуть мир в Донецкую, Луганскую область".

Стосовно Криму Собчак заявила, що тут необхідно провести міжнародний референдум із кількома питаннями, чи хоче півострів бути незалежним, а також частиною якої держави він хоче бути. За словами політика, це не найкращий варіант вирішення конфлікту, але він єдиний можливий.  

Крім того, Собчак вважає, що всі політики в Росії розуміють: просто так Крим повернути Україні неможливо, бо тоді в самій РФ розпочнеться громадянська війна.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram