Куди не плюнь – усюди зрада!
Загрузка плеера...

Служба безпеки України знайшла у вітчизняному уряді "чужого серед своїх". Співробітники контррозвідки затримали прямо на робочому місці чиновника секретаріату Кабінету Міністрів України, якого звинувачують у шпигунстві на користь країни-агресора.

Ворожим агентом виявився особистий перекладач прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Станіслав Єжов. Керівництво СБУ повідомило, що про контакти посадовця з російським куратором спецслужбам було відомо вже давно. За допомогою спеціального обладнання співробітник Кабміну збирав детальну інформацію про діяльність урядових структур і передавав її своїм кремлівським наймачам. Тривалий час за Єжовим велося спостереження з метою документування фактів державної зради. Володимир Гройсман знав про "гріхи" свого підлеглого і навіть особисто прослуховував його розмови з московськими вербувальниками.

Цікаво, що операцію із затримання Єжова у прямому ефірі вдалося показати телеканалу "Прямий", знімальна група якого нібито випадково перебувала в цей момент поблизу будівлі Кабінету Міністрів. Це схоже на той "збіг", про який говорять "не думаю".    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram