Київська тепломережа латана-перелатана
Загрузка плеера...

За перші півтора місяця опалювального сезону у столиці зафіксовано більш як 2,7 тисяч пошкоджень теплових мереж. Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв наголосив, що у процесі проходження опалювального сезону проблем у столиці в технічному плані дуже багато.

Він зазначив, що такі пошкодження тепломереж "красномовно свідчить про їхній стан". А практика багаторазового локального латання дірок результату не дає. Необхідна планова заміна й модернізація мереж.

Чиновник також зауважив, що за участю міжнародних експертів у КМДА провели підрахунок обсягів фінансування для повної модернізації тепломереж. Загальна сума для таких ремонтів склала понад 600 млн доларів.

Пантелєєв нагадав, що минулого року з бюджету Києва вперше були виділені значні кошти на заміну аварійних ділянок – близько 110 млн грн.

Зараз завершується розробка концепції розвитку столичного теплоенергетичного комплексу на 10 років, де передбачена модель комплексного фінансування – із державного та міського бюджетів, а також коштів інвесторів.

Нагадаємо, нещодавно у "Київенерго" повідомляли, що у Києві понад 70% тепломереж потребують заміни й вичерпали свій ресурс експлуатації.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram