Гонтарева поки не збирається звітувати перед Радою
Загрузка плеера...

Валерія Гонтарева поки що не отримала офіційного запрошення звітувати у парламенті перед звільненням із посади. Про це українським ЗМІ повідомили у прес-службі Національного банку України, коментуючи заяви деяких народних депутатів. Водночас у Нацрегуляторі також зазначили, що Гонтарева готова до такого звіту.

Антон Геращенко, народний депутат ("Народний фронт"):

"По правильному було б так, щоб людина, яка була призначена на таку високу посаду вийшла і розповіла про те, що було зроблено. А зроблено було дійсно багато, різні є оцінки того, що зроблено. Але виступити і висказатися і заявити особисто про відставку, було би демократично і правильно. А не просто відійти у тишу.

Заступник голови парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан Демчак при цьому зазначив, що остаточного рішення про звіт Гонтаревої у Верховній Раді 21 грудня поки не ухвалено. 

Валерія Гонтарева подала у відставку після трирічного перебування на посаді голови Національного банку України 10 травня. Після цього вона пішла у тривалу відпустку, у якій перебуває донині.

Цього тижня у Верховній Раді вчергове порушили питання про відставку Гонтаревої, представники коаліції повідомили, що це може статися у четвер.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram