Безробітних в Україні побільшало
Загрузка плеера...

Кількість безробітних в Україні зросла. Таку інформацію оприлюднили в Державній службі статистики. Відповідно до опублікованих підрахунків, у листопаді відсоток громадян, які наразі у пошуках роботи, зріс більш ніж на 9% (на 9,6%).

Якщо у вересні було зареєстровано 303 тисячі безробітних українців, у жовтні таких осіб налічувалося понад 281 тисяча, то у листопаді їх уже 309 тисяч. Серед них жінки складають більше половини – 57,5% або понад 177 тисячі осіб. Натомість чоловіків, які шукають роботу, - 42,5% або більше 131 тисячі осіб.

За результатами останніх соціологічних опитувань, безробіття – одне з найбільш актуальних питань для населення України. Саме це стає ключовою причиною масової трудової міграції громадян нашої держави. Наприклад, лише у сусідній Польщі зараз проживає та працює понад 1,5 мільйона українців. І ця цифра постійно зростає. Побільшало наших заробітчан також у Чехії та Угорщині.

Серед причин збільшення кількості безробітних саме в Україні експерти називають інвестиційну непривабливість через відсутність верховенства права і тотальну корупцію, а також популізм із боку уряду, зокрема, необдумана політика у вирішенні соціальних питань.

Якщо ситуація не зміниться, то вже найближчим часом наша держава відчує серйозний кадровий голод.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram