СБУ оприлюднила список спецслужбовців-хабарників
Загрузка плеера...

Від початку року на хабарництві та зрадництві спіймали шістнадцять співробітників Служби безпеки України. Одинадцятьом із них повідомили про підозру в скоєнні злочинів, щодо чотирьох уже є вироки суду. Таку статистику надали у прес-службі відомства СБУ.

Зокрема, до семи з половиною років позбавлення волі засудили колишнього старшого слідчого управління СБУ у Львівській області. Полковник юстиції обіцяв не притягувати до відповідальності місцевого мешканця за хабарництво. За це він вимагав у корупціонера 300 тисяч гривень.

П’ять років позбавлення волі отримала працівниця Херсонського управління СБУ. Жінку затримали під час передачі представнику Федеральної служби безпеки інформацію з обмеженим доступом.

За махінації з секретною інформацією до 5 років за ґратами засудили також співробітника обласного управління Черкаської області.

Про підозру у скоєнні злочину оголосили підполковнику та майору СБУ з Вінниці. Вони намагалися збагатитись на місцевих підприємцях. За нестворення штучних перешкод для ведення бізнесу посадовці "брали на лапу" близько 50 тисяч доларів.

У Львівській області тривають слідчі дії щодо співробітника місцевого управління. Держслужбовець разом зі спільником вимагав 10 тисяч доларів та елітне авто у львівської підприємниці. За цю "винагороду" здирник обіцяв не притягувати жінку до кримінальної відповідальності за нібито скоєне правопорушення.

На Волині про підозру оголосили полковнику спецслужби, який планував обкласти "даниною" прикордонників. За 17 тисяч гривень він гарантував не притягувати їх до відповідальності за переміщення товарів поза митними пунктами.

Варто нагадати, що експерти вважають силові відомства одними з найбільш корумпованих сфер в Україні, поряд із судами, митниками та медиками. Відповідно, 11 виявлених хабарників за рік у лавах СБУ може свідчити ще й про те, що у спецслужбі своїх не здають.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram