Високопосадовцю СБУ пробачили мільйонний борг
Загрузка плеера...

Рівненський Міський суд дозволив заступнику голови Служби безпеки України Павлу Демчині не повертати банкові "Родовід" заборгованість за кредитом у 31 тисячу доларів та 103 тисячі гривень. Підтверджують цю інформацію дані Єдиного державного реєстру судових рішень.

30 листопада служителі Феміди визнали позов банку неправомірним і зобов'язали уповноважених осіб скасувати постанову про відкриття провадження. Також неправомірними визнали накладення арешту на майно боржника та оголошення заборони на його відчуження.

Суд зазначив, що закінчився термін, протягом якого можна складати виконавчий лист на боржника.

У постанові суду вказано, що 2 липня 2007 року Демчина і "Родовід Банк" уклали кредитний договір на загальну суму в понад 28 тисяч доларів рівно на 7 років. Проте позичальник не виконував свої обов'язки перед банком, що призвело до заборгованості в понад 31 тисячу доларів та майже 104 тисячі гривень.

Варто нагадати, що Павло Демчина – не остання людина в країні. Чоловік входить у найближче оточення Президента України. Обізнані люди стверджують, що в СБУ він є "засланим козачком" від першого заступника голови парламентської фракції БПП Ігоря Кононенка. 40-річний генерал-майор був фігурантом кількох судових справ та журналістських розслідувань.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram