МОЗ не знає, які ліки купувати
Загрузка плеера...

Міністерство охорони здоров’я України остаточно розписалося у власній некомпетентності. Відомство пропонує українцям самостійно обирати препарати, вироби та послуги, які увійдуть до списку державних закупівель. Урядовці ще й хваляться, що вперше з 2014 року розпочали цей процес ще до нового року – і це при тому, що попередні програми закупівель були відверто провалені. 

Пропозиції щодо того, на які ліки та засоби треба витратити кошти з казни, треба надсилати на електронну адресу МОЗ. Кінцевий термін прийому рекомендацій – 26 грудня.

Що це означає на практиці? По-перше, за півтора року незаконного перебування на посаді виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я пані Уляна Супрун так і не зрозуміла, яке матеріальне забезпечення необхідне вітчизняним лікарням. А по-друге, МОЗ відкрито провокує корупцію, оскільки виробники певної медичної продукції можуть завалити електронну скриньку відомства листами із закликом купити саме їх товар, щоб потім нажитися бюджетними грошима. Не дивлячись на це, Супрун продовжує працювати – і планомірно нищити українську медицину.         

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram