В Україні європеїзують шоколад
Загрузка плеера...

Із 1 січня 2018 року в Україні почнуть діяти європейські стандарти щодо продуктів, виготовлених із какао та шоколаду. Про це заявили в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Відповідно до нових вимог, у чорному шоколаді має міститися не менше 35% какао-продуктів. Молочний має складатися з них на чверть. Ще 14% у кондитерському виробі відведено для молокопродуктів.

За європейськими стандартами, мінімум 20% какао- та 14% молочних продуктів має міститися у білому шоколаді. Цукерки ж із начинкою можна буде реалізувати тільки в тому разі, якщо в їх складі мінімум 25% шоколаду.

У міністерстві запевнили, що практично всі відомі вітчизняні виробники вже дотримуються цих вимог. Якщо ж хтось і нехтує європейськими стандартами, то це, переважно, дрібні виробники, які навіть не мріють про експорт.

За інформацією відомства, за 10 місяців цього року експорт українського шоколаду у країни Європейського Союзу зріс на 35%. За кордон було продано близько 10 тонн шоколаду на суму 23 мільйони гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram