Uber програв суд і переїхав до Києва
Загрузка плеера...

У середу, 20 грудня, з’явилося одразу дві важливі новини, пов’язані з популярним у всьому світі сервісом замовлення автомобіля Uber. Перша з них навряд чи порадує як керівництво компанії, так і її клієнтів на території ЄС.

Європейський суд визнав Uber транспортною службою, рівною за правами та обов’язками зі звичайним таксі. Таким чином, фірмі не вдасться й надалі позиціонувати себе виключно як мобільний додаток для зв’язку між водієм та пасажиром. А отже, доведеться платити податки у місцеві бюджети. Рішення Феміди схвально сприйняли співробітники таксі, які останнім часом проводили все більше акцій проти Uber у різних містах Старого світу.

Друга новина безпосередньо стосується України. Київський офіс Uber відтепер вважається головним у Центральній та Східній Європі. Штат співробітників з інших міст переведуть до нашої столиці. Україну компанія обрала тому, що тут команда менеджера Олексія Стаха змогла домогтися хороших результатів щодо зростання сервісу. Тож відтепер спеціаліст очолюватиме не лише вітчизняне відділення Uber, а й увесь регіональний осередок.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram