На Одеській трасі застрягло 800 вантажівок
Загрузка плеера...

У ніч на 20 грудня близько 800 вантажівок застрягли на трасі Одеса-Київ. Причиною тому стали складні погодні умови та нерозчищені дороги.

За словами заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, протягом довгого часу дорога була повністю заблокована. Загальна довжина знерухомленої ділянки сягнула майже 130 кілометрів. На місці працювали близько 50 екіпажів патрульної поліції, групи реагування управління превентивної діяльності, сили ДСНС і всі дорожні служби.

Поки із заметів вдалося звільнити близько 400 транспортних засобів неподалік від Білої Церкви.

"Ми попереджали водіїв, просили, щоб не виїжджали, але цим проханням знехтували, транспорт все одно пішов, ми змушені були його зупиняти. Закликаємо всіх автоперевізників і власників автотранспорту утриматися від руху за цим напрямком і дати нам можливість розчистити магістраль", - наголосив Білошицький.

Зазначається, що на частині траси між Уманню та Жашковом заковані снігом майже сотня вантажівок.

Глава Національної поліції Сергій Князєв спільно з очільником Держслужби з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним відбули на місце виникнення кризової ситуації.

Правоохоронці наглядають за безпекою дорожнього руху: пропускають легкові та пасажирські автомобілі. Також вони працюють над уникненням ДТП через складні погодні умови.

Варто зазначити, що за період снігопаду в Україні зі снігових заметів підрозділи ДСНС вилучили понад 330 авто, а також надали допомогу майже 600 людям.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram