В робочий час Каплін штурмував Мін’юст
Загрузка плеера...

20 грудня у народних депутатів України пленарний робочий день. Проте член "Блоку Петра Порошенка" Сергій Каплін знайшов для себе більш цікаве заняття, аніж законотворчість. Лідер "Соціалістичної партії" разом зі своїми соратниками здійснив спробу силового захоплення будівлі Міністерства юстиції.

Каплін та поплічники увірвалися до приміщення та вимагали зустрічі з міністром Павлом Петренком, якого вони звинувачують у рейдерстві та блокуванні роботи партії. Нардеп особисто виламав двері до приймальні очільника урядового відомства. Правоохоронцям довелося застосувати до порушників засоби примусу та затримати їх. Членів політради СПУ "запакували" у автозак, проте Каплін та його оточення блокували виїзд автомобіля. Зрештою, десятьох "соціалістів" все ж доправили до Шевченківського відділку поліції. Наразі тривають допити.

На своїй сторінці у Facebook Каплін фактично оголосив міністрові Петренку війну і пообіцяв донести, цитуємо, "сором міністра та силових структур" до усіх іноземних посольств в Україні. Зазначимо, що Павла Петренка підозрюють у причетності до рейдерського захоплення компанії "Житомирські ласощі", здійсненого під проводом нардепа Сергія Пашинського.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram