У Берліні відкрили пам'ятник жертвам теракту
Загрузка плеера...

У Берліні відкрили пам'ятник жертвам минулорічного теракту під час Різдвяного ярмарку. Пам'ять 12 загиблих увіковічнили на сходах будівлі Меморіальної церкви кайзера Вільгельма. Серед них і прізвище Лукаша Урбана, польського водія, якого застрелив терорист.

На площі зробили 14-метрову бронзову тріщину в плитах, що є частиною пам'ятника. Такий своєрідний "шрам" є символом глибокого сліду, який залишився у серцях рідних та близьких жертв теракту. 19 грудня, під час відкриття пам'ятника уся площа була вкрита білими квітами.

Участь в урочистій церемонії відкриття меморіалу взяли близько 120 громадян – рідні жертв, люди, які постраждали під час терористичної атаки, рятувальники.

Нагадаємо, що 19 грудня 2016 року тунісець Аніс Амрі викрав у Берліні вантажівку й узяв у заручники водія, якого потім застрелив. Терорист протаранив автівкою натовп людей на Різдвяному ярмарку в центрі міста. Тоді загинуло 12 осіб, ще 50 людей були травмовані. Терористу вдалося втекти з місця події, однак згодом його ліквідували в Італії, в передмісті Мілана.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram