Аеропорт "Бориспіль" змінив "прописку"
Загрузка плеера...

Керівництво державного підприємства "Міжнародний аеропорт Бориспіль" ухвалило досить несподіване рішення – змінити місце своєї реєстрації. Замість міста-супутника столиці головні повітряні ворота країни відтепер "прописані" у сусідньому селі Гора.

Для Борисполя це величезна втрата, оскільки щорічно летовище перераховувало у місцеву казну близько 100 мільйонів гривень у вигляді податків. Як виявилося, ініціатором перереєстрації був голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко. Чиновник надіслав запит до Геокадастру і дізнався, що аеропорт користується землями, які перебувають під юрисдикцією сільрад Гори, Мартусівки та Глибокого. Тож він звернувся до гендиректора Павла Рябікіна із закликом усунути суперечність, після чого діяти згідно з чинним законодавством, платячи податки не у міський, а у районний бюджет.

Нагадаємо, що цього року аеропорт "Бориспіль" збільшив свої прибутки в середньому на 60%. Багато в чому це стало можливим завдяки впертому небажанню підприємства йти на поступки компаніям-лоукостерам під час переговорів про їх вихід на український ринок.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram