Мотоциклісти звинувачують прокурора в рейдерстві
Загрузка плеера...

Під стіни Генеральної прокуратури України у Києві з'їхалися на мітинг юні та досвідчені спортсмени-мотоциклісти, а також представники Федерації мотоспорту. Вони прийшли захистити комплекс, який використовують як базу для тренувань збірної команди України та проведення національних чемпіонатів і міжнародних змагань.

Олег Пащинський, керівник комісії з кантрі-кросу ФМСУ:

"У нас одна просьба: дайте нам жить, развивать спорт, воспитывать детей, работать на своей законно отведенной нам земле. Не надо передела бизнеса".

Спортсмени-мітингувальники заявляють, що прокурор Київської області Дмитро Чібісов причетний до "віджиму" у них території бази в інтересах забудовника.

Олег Пащинський, керівник комісії з кантрі-кросу ФМСУ:

"Акция у нас была с просьбой, чтобы не трогали наш спортивный клуб и спорткомплекс, который нам выделен на законных основаниях, который мы используем в течение более 20 лет. За эту землю мы платим государству деньги, не просим у государства. Расстраиваем его за свой счет, довели его до уровня чемпионата Европы. Но застройщики при покровительстве, может, и с подачи прокурора Киевской области, решили положить на эту землю глаз. Им ничего не нужно, закон им не писан".

І навіть українська Феміда не береться поставити крапку в цьому питанні.

Олег Пащинський, керівник комісії з кантрі-кросу ФМСУ:

"Судді перед розглядом справи беруть самовідвід або переносять суди, кажуть, що до нас претензій немає. За 10-15 хв до початку засідання до них заходить представник прокуратури київської. Вони (судді – ред.) виходять у сльозах, кажуть, візьмуть самовідвід".

Представники Федерації мотоспорту прийшли пікетувати Генеральну прокуратуру з вимогою провести службове розслідування причетності Київського обласного прокурора Дмитра Чібісова до рейдерської атаки на їхній спорткомплекс, а також звільнити цього чиновника, який, за словами учасників акції, діє в інтересах певних зацікавлених осіб.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram