Активісти вимагали взяти під арешт нардепа Скорика
Загрузка плеера...

Біля будівлі Генеральної прокуратури України відбулася акція протесту за притягнення до кримінальної відповідальності пособників режиму Януковича. Зокрема, громадські активісти вимагали від очільника відомства Юрія Луценка довести до кінця справу нардепа від "Опозиційного блоку" Миколи Скорика.

За словами організаторів та учасників мітингу, ще у вересні 2016 року генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що вся доказова база щодо притягнення екс-голови Одеської ОДА Миколи Скорика до кримінальної відповідальності та арешту є, проте жодних зрушень досі немає.

Богдан Ходаковський, лідер руху "Традиція і Порядок":

"Ми пишемо на ім'я генерального прокурора звернення з вимогою пояснити, чому ця справа гальмується. Ми знаємо, що у вересні 2016 року він сказав, що через декілька днів ми вже готові будемо подати справу про притягнення до кримінальної відповідальності Скорика. Минув рік. Жодних результатів. Ми уже були у Верховній Раді, багато хто там позитивно прокоментував, що це важливе питання. Ми були під НАБУ, де запитували, чому з Льовочкіним досі не розібралися. Ще дуже багато є злочинців, які досі не покарані. Сьогодні акція присвячена Скорику, бо його злочини просто очевидні. Ми не бачимо реакції. Ми бачимо постійне замилювання очей".

Активісти нагадали правоохоронцям про те, що Скорик, перебуваючи на посаді голови Одеської облдержадміністрації у період із листопада 2013 року по березень 2014 року, вчинив низку злочинів.

Богдан Ходаковський, лідер руху "Традиція і Порядок":

"Ми знаємо, що у 2014 році 19 і 23 лютого Скорик очолював тітушок, які здійснювали напади на активістів Євромайдану, були побиті. Серед цих тітушок було багато людей з його оточення. Навіть з відкритих джерел є достатньо інформації, щоб зрозуміти, що Скорик стоїть за цим злочином".

Олексій, учасник мітингу:

"Нам сьогодні треба розуміти, що злочинцями є не самі виконавці, але ще й замовники. А замовниками, окрім Віктора Януковича, був і Скорик. Скорика треба посадити за ґрати принаймні за те, що він вчиняв злочини проти Майдану".

Саме тому, як заявили активісти, депутат від "Опоблоку" Микола Скорик має особисто відповідати за скоєне. Мітингувальники наголосили, що зараз влада покриває парламентаріїв-злочинців. Тому люди вимагають від правоохоронних органів негайно вжити заходів, і всіх злочинців при владі притягнути до кримінальної відповідальності.

Якщо найближчим часом їхні вимоги не будуть виконані, то протестувальники готові вдатися до більш активних дій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram