Судді Вовку повернуть вилучені гроші та цінності
Загрузка плеера...

Суд зобов'язав детективів Національного антикорупційного бюро України повернути голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку 20 тисяч доларів, три золоті зливки, 11 золотих монет та інші вилучені речі.

Таке рішення ухвалила суддя одного з районних судів столиці.

За словами одного з представників скандальновідомого судді Вовка, вказане майно жодним чином не використовувалося у злочинній діяльності та не є здобутим у результаті скоєння злочину.

Проте детектив НАБУ зазначив, що накладення арешту на зазначене майно зараз перебуває на розгляді Апеляційного суду міста Києва й може бути задоволене колегією суддів.

Раніше Солом'янський районний суд Києва відмовив НАБУ в арешті майна Вовка. Після цього детективи Бюро подали апеляцію на відповідне рішення.

Нагадаємо, представники НАБУ провели обшуки в будинку Вовка. Також слідчі дії проводилися в будівлі суду, який він очолює.

13 грудня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціальної антикорупційної прокуратури повідомили Вовку про підозру через декларування недостовірної інформації.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram