У справі Майдану допитають грузинських "снайперів"
Загрузка плеера...

Святошинський суд Києва виніс рішення у справі щодо п’яти екс-беркутівців – Павла Аброськіна, Сергія Зінченка, Олександра Маринченко, Сергія Тамтури й Олега Янішевського, яких звинувачують у розстрілі активістів на Майдані в 2014 році.

Крім того, суд задовольнив клопотання захисту колишніх силовиків щодо допиту двох громадян Грузії, які, за їхніми ж словами, є свідками стрілянини як по учасниках протесту, так і по правоохоронцях.

Кобу Нергадзе та Олександра Ревазишвіли допитають у режимі відеоконференції з території Вірменії. У момент найгострішої фази на Майдані грузини нібито входили до снайперських груп, які розташовувалися в будівлі готелю "Україна", а також у консерваторії. Про це стало відомо з фільму-розслідування італійських журналістів, який адвокати продемонстрували на засіданні.

Водночас представниця потерпілих Євгенія Закревська висловила незадоволення таким рішенням судді. Жінка пояснює це тим, що поки у слідства не має доказів безпосередньої причетності грузинів до подій, нема сенсу їх допитувати. Адже таким чином сторона захисту може штучно створювати докази.

Нагадаємо, адвокат екс-беркутівців Олександр Горошинський заявив, що два свідки у справі про вбивства на Майдані готові дати покази.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram