США звинуватили КНДР у кібератаці WannaCry
Загрузка плеера...

Адміністрація Президента США Дональда Трампа звинуватила Північну Корею в організації кібератаки комп'ютерним вірусом WannaCry, якої на початку цього року зазнали банки, лікарні та багато інших компаній в усьому світі.

Радник із національної безпеки президента США Том Боссерт повiдомив, що атака була дуже активна і подолання її наслідків коштувало мільярди.

Він наголосив, що КНДР діє особливо неприйнятно, в основному неконтрольовано понад десять років, "її поведінка стає все більш кричущою".

Уряд США переконаний, що хакерський підрозділ, відомий як Lazarus Group, який працює в інтересах уряду Північної Кореї і провів атаку за допомогою WannaCry.

За словами одного з представників адміністрації президента Сполучених Штатів, публічне засудження не буде включати будь-яких обвинувальних висновків або конкретних осіб. Але ця заява має змусити КНДР нести відповідальність за свої дії.

Серед дослідників у сфері безпеки й посадових осіб у США поширена думка, що Lazarus Group здійснила хакерську атаку на Sony Pictures Entertainment у 2014 році, яка знищила низку важливих файлів компанії.

Sony також призупинила випуск комедійного фільму, що зображав правителя Північної Кореї Кім Чен Ина, через погрози хакерів.

КНДР неодноразово заперечувала свою відповідальність за атаки WannaCry і називала ці звинувачення наклепом.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram