Єврокомісія хоче заборонити "спайси"
Загрузка плеера...

Європейська комісія заявила про плани заборонити на всій території Євросоюзу, окрім дев'яти вже заборонених цьогоріч, сім психотропних речовин.

У заяві сказано, що "токсичні речовини можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю та можуть навіть призвести до смерті і створюють зростаючу загрозу громадському здоров'ю в Європі".

Ці речовини відомі в народі як "спайси", "суміші для куріння" та "легальна марихуана". Ці сполуки діють на кшталт канабіса, але в рази токсичніші.

Європейський центр контролю за наркотиками та наркоманією стверджує, що 170 смертей та низка інтоксикацій у ЄС спричинені саме цими токсичними речовинами.

У ЄК зауважили, що наразі згадані наркотичні сполуки не підпадають під міжнародний контроль за наркотиками й несуть серйозний виклик для здоров'я людей, особливо для молоді. Тому Комісія вважає, що є підстави для підпорядкування всіх семи речовин під контроль Євросоюзу. Пропозиція Комісії буде обговорюватися у Раді Європи, яка, у консультації з Європейським парламентом, вирішить, чи слід вживати заходів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram