"Грузинська банда" продовжує тероризувати Україну
Загрузка плеера...

Чергове затримання кримінального "авторитета" з Грузії відбулося на Київщині. Співробітники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції спіймали 49-річного чоловіка, якого звинувачують у нанесенні тяжких тілесних пошкоджень жителю селища міського типу Ворзель.

Інцидент стався на початку березня цього року, проте лише зараз правоохоронцям вдалося напасти на слід зловмисника. Виявилося, що для грузина це далеко не перше правопорушення. Він мав судимість за вбивства за кордоном, а в Україні відбував покарання за розбій. Загальний тюремний стаж чоловіка складає 27,5 років. Оперативники знайшли його у квартирі, в якій він мав намір переховуватися від слідства. Підозрюваного доправили до Ірпінського відділення поліції, на нього очікує запобіжний захід у вигляді арешту.

Зазначимо, що після запрошення до України команди "псевдореформаторів" із Грузії почався розквіт грузинського криміналітету на території нашої держави. Восени голова столичної поліції Андрій Крищенко заявляв про те, що у Києві діють 10 "злодіїв в законі" грузинського походження. В Одесі сфери впливу поділили між собою троє "авторитетів".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram