Німеччина увійде в новий рік без коаліції
Загрузка плеера...

Повноцінні переговори між Християнсько-демократичним союзом та Соціал-демократичної партією щодо створення коаліції у Бундестазі розпочнуться не раніше середини січня. Про це заявила виконувачка обов’язків канцлера Німеччини Ангела Меркель.

Лідерка ХДС спростувала будь-які чутки щодо уряду меншості, наголосивши, що країні потрібна стабільна коаліція, яка не допустить розбіжності поглядів та змінних результатів голосувань. Таким чином Меркель спробувала тиснути на соціал-демократів, серед яких і досі немає єдності щодо майбутнього у парламенті.

Поки що тривають попередні перемовини, в ході яких вже знайшлось місце для спірного питання. Виявилося, що Мартін Шульц та його соратники хочуть отримати посаду міністра фінансів. Останні вісім років її посідав поплічник фрау канцлер Вольфганг Шойбле, проте у новому скликанні Бундестагу його було обрано спікером. Схоже, успіх переговорів буде багато в чому залежати від згоди Меркель йти на певні поступки. Тим часом Німеччина ледь не вперше за всю свою історію зустрічає Новий рік без коаліції та постійного уряду.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram