Верховний Суд почав свою роботу, але справи ще не розглядались, - expert view
Загрузка плеера...

19 грудня в постійній рубриці "Expert view" від телеканалу NewsNetwork – суддя Касаційного господарського суду у Верховному Суді Ганна Вронська, яка в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу NewsNetwork прокоментувала початок роботи Верховного Суду в Україні. На думку експерта, до розгляду залишків справ та нових касаційних скарг суди у складі Верховного Суду перейдуть тільки на початку 2018 року.

Ганна Вронська, суддя Касаційного господарського суду у Верховному Суді:

"Верховний Суд почав свою роботу 15 грудня, ця дата була визначена на першому пленумі. Наразі всі касаційні суди, які входять до складу Верховного Суду, вже готові приймати касаційні скарги. Почала роботу система розподілу, яка унеможливлює зовнішнє втручання у розподіл касаційних скарг на суддю, суддю-доповідача або колегію, що залежить від виду чи складності кожної справи. Верховний Суд почав свою буденну роботу, але наразі не так багато було подано касаційних скарг, оскільки для того, щоб їх подати, треба уважно вивчити нові процесуальні кодекси, тому що люди, які планують подавати скарги, були обізнані з тими вимогами, які містить процесуальне законодавство. Наразі справи ще не розглядались і, скоріше за все, перші справи будуть розглядатись після Нового року, оскільки касаційні суди зараз переважно зайняті тим, що передають залишки, які ще не були розглянуті попереднім складом суддів, до нових суддів. Тому йде дуже велика робота, яку ще не визнали пересічні громадяни, але всі судді працюють над тим, щоб процес подання нових скарг та розгляд справ, які ще не були закінчені, розглянути у найшвидші терміни.

Я сподіваюсь, що на початку 2018 року касаційні суди у складі Верховного Суду перейдуть до розгляду залишків та нових касаційних скарг. Все буде працювати дуже швидко, оскільки серед суддів докладається багато зусиль, щоб цей процес був автоматичний та без ускладнень для людей, які вирішили звернутись з касаційними скаргами до Верховного Суду".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram