Ватажки терористів не позбавлені громадянства
Загрузка плеера...

Прецедент Міхеїла Саакашвілі наочно продемонстрував, що у випадку гострої необхідності влада може практично миттєво позбавити українського громадянства будь-яку особу. Втім, державні зрадники чомусь почувають себе у безпеці. Їх правовий статус ніхто з чиновників змінювати аж ніяк не поспішає.

Журналісти звернулися до Адміністрації Президента України з офіційним запитом щодо того, чи були позбавлені громадянства нашої держави ватажки сепаратистів у Криму та на Донбасі – Сергій Аксьонов, Володимир Константинов, Олександр Захарченко, Леонід Пасічник та Ігор Плотницький. Виявилося, що глава держави, хоч і володіє повноваженнями давати та забирати паспорти з тризубом, робить це лише за поданнями компетентних органів. До їх переліку входять Державна міграційна служба, Міністерство закордонних справ, дипломатичні представництва та консульства. Ніхто з них не звертався до комісії при Президентові щодо позбавлення терористів громадянства.

Українці на цю новину відреагували по-різному. Одні вважають таку бездіяльність урядових відомств злочином. Інші ж, навпаки, визнають правоту чиновників. Аргументують це тим, що Захарченка та інших не треба виводити з-під юрисдикції України, щоб потім судити за нашими законами. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram