Львівську бруківку "заганяють" європейцям
Загрузка плеера...

В українських реаліях бруківка – це не лише елемент благоустрою вулиць, але й зброя народного супротиву. Проте у Львові її перетворили на ходовий товар. Місцеві активісти заявляють, що історичне обличчя столиці Галичини під загрозою знищення через комерційні інтереси влади.

За цинічного схвалення мера Андрія Садового та його поплічників у Львові масово розбирають бруківку, замінюючи автентичне покриття асфальтом. Пояснюють це нібито турботою про автолюбителів, проте насправді про комфорт містян ніхто не дбає. Чиновників не цікавить ані естетична привабливість, ані екологічна безпечність вулиць – бруківка, на відміну від асфальту, не випаровує смоли під дією високої температури.

Посадовці жадібні до грошей: вони вивозять каміння з України і продають його іноземним компаніям по 800 доларів за кубічний метр. Враховуючи, що на кордоні бруківку видають за бутовий камінь, ціна якого лише 2 тисячі гривень за куб, необлікований прибуток виходить шаленим.

Небайдужі львів’яни визнають: доказової бази зловживань з боку Садового та інших представників місцевої влади поки не достатньо для висунення звинувачень. Проте бруківка, а разом з нею й історичний дух міста Лева, продовжує зникати.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram