600 тис. українців чекають на біометрику
Загрузка плеера...

У поліграфічному комбінаті "Україна" перебувають у черзі понад 600 тисяч заявок на виготовлення біометричних закордонних паспортів. Про це у коментарі "Інтерфакс-Україна" повідомив прес-секретар державного підприємства "Документ" Володимир Поліщук.

За його словами, у ДП "Документ" уже виготовили понад 1 мільйон біометричних паспортів.

При цьому Поліщук зазначив, що через ажіотаж довкола друку паспорта його видача може здійснюватись у терміновому режимі близько місяця, а нетерміновому – від 2 до 3 місяців.

Людина, крім того, підписує договір на послуги підприємства, а також ознайомлюється і розписується в тому, що знає, яка ситуація в країні з виготовленням документів.

За інформацією поліграфкомбінату "Україна", із липня він вийшов на потужності передачі понад 300 тис. біометричних закордонних паспортів на місяць.

Проте всього за рік замовники отримали від поліграфкомбінату понад 3 млн біометричних бланків закордонних паспортів: близько 100 тис. щомісяця.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України повідомляло, що від початку дії безвізу, тобто від 11 червня і до 11 грудня 2017 року з біометричними паспортами кордон перетнули понад 355 тис. українців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram