Коаліція побачила політичну волю для кадрових питань
Загрузка плеера...

У парламенті з’явилася політична воля для вирішення низки кадрових питань. Про це у кулуарах Верховної Ради заявив голова фракції "БПП" Артур Герасимов.

Кадрові питання щодо аудитора НАБУ, суддів Конституційного суду, голови НБУ та членів ЦВК можуть бути розглянуті у Верховній Раді вже у цей четвер.

Артур Герасимов, голова фракції "БПП":

"Є політична воля вирішення цих кадрових питань. І я щиро сподіваюся, що вже на цьому тижні ви побачите вирішення ряду цих питань у парламенті. Зараз проходять остаточні консультації з декількох з них. І, я думаю, що у четвер ми деякі з них побачимо в залі. Але якщо говорити про це вже так відверто, інколи навіть процедурні моменти, вони нам заважають в цьому. І давайте повернемося до яких кадрових питань – наприклад, судді Конституційного суду. Це є надважлива річ. Ці кандидатури проходять спецперевірку. Ми чекаємо, коли результати прийдуть до парламенту, щоб винести в зал. Наступне. По аудитору НАБУ ми побачили заяву профільного комітету про те, що вони закликають всі фракції, групи, громадські організації вносити кандидатури. Щоб вони могли якнайскоріше оголосити відкритий відбір і запропонувати кандидатури для голосування в залі. Те ж саме стосується фінальних консультацій керівника Національного банку. Те ж саме стосується фінальних консультацій по Центральній виборчій комісії. Я щиро вважаю, що найближчим часом ми реально побачимо ці рішення".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram