"Укрзалізниця" продовжує "розпил" на паливі?
Загрузка плеера...

Попри гучні скандали довкола Укрзалізниці, державне підприємство продовжує укладати угоди з доволі сумнівними комерційними структурами. Так, одна з філій "Укрзалізниці" 15 грудня підписала три угоди з товариством з обмеженою відповідальністю "Газтрейд" на постачання дизельного палива на понад 652 мільйони гривень. Про це повідомило видання "Наші гроші" з посиланням на інформацію в системі "Прозорро".

При цьому зазначається, що "Газтрейд" входить до групи скандальновідомих компаній "Трейд Коммодіті". Фірма виграла аукціони, опустивши ціну на 3% від очікуваної вартості торгів.

Крім того, Центр забезпечення виробництва ПАТ "Укрзалізниця" сплатив понад 457 мільйонів гривень на користь "Трейд Коммодіті" за постачання палива, вже після того, як проти компанії була порушена справа щодо можливої участі у корупційній схемі.

Нагадаємо, компанія "Трейд Коммодіті" фігурує у справі про злочинну схему щодо закупівлі палива для Міністерства оборони. НАБУ та САП підозрюють офіційного власника фірми та її неформального керівника. Загальна сума розтрати сягає розтрати 149 млн гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram