"Укрзалізниця" зупинила половину нових вагонів
Загрузка плеера...

Майже половина цьогоріч придбаних вагонів "Укрзалізниці", яких не вистачає ринку, повністю знерухомлені. Про це поінформував голова Федерації металургів України Сергій Біленький.

За його інформацією, близько 900 вагонів просто стоять. Усе тому, що "Укрзалізниця" ще не має коректного графіку перевезень, враховуючи реальну пропускну здатність переходів. Зараз державне підприємство тільки підтверджує плани для транзиту, які фізично не здатне виконати.

Голова Федерації металургів наголосив, що інфраструктура української залізниці переповнена вагонами, а експортери країни не можуть відвантажити продукцію. Це і є причиною того, що Україна не виконує контрактні зобов'язання перед зарубіжними партнерами.

"Тепер, власне, питання: навіщо витрачати мільярди на придбання нових вагонів для УЗ, якщо ці вагони будуть стояти в заторах, створених самою ж "Укрзалізницею"? Навіщо інвестувати в вагони бізнесу?" – сказав Біленький.

Він обурений тим, що вітчизняні виробники платять підвищений залізничний тариф, у той час як інфраструктура загального користування, ввірена "Укрзалізниці", використовується в інтересах виробників із сусідніх країн.

Нагадаємо, що багатьох політиків та громадських активістів обурила інформація про рівень зарплати нинішнього виконувача обов'язків керівника Укрзалізниці Євгена Кравцова. Із державного бюджету йому виплачують понад 500 тисяч гривень щомісячно, однак проблеми на підприємстві все ті ж, що й при минулому керівництві.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram