Україна пролетіла повз "Оскар-2018"
Загрузка плеера...

Хоч українські чиновники й кричать про бурхливий розвиток вітчизняного кіно, пробитися на світовий рівень творінням наших режисерів все ще вдається вкрай рідко. Чергової невдачі зазнав кандидат від України на здобуття звання кращого фільму іноземною мовою за версією Американської кіноакадемії. "Рівень чорного" Валентина Васяновича не потрапив до шортлисту "Оскара-2018".

Стрічка використовує прийом, який чимось нагадує "Плем’я" Мирослава Слабошпицького. У картині за увесь час не звучить ані слова, тож засобами виразності стають власне гра акторів, міміка, а також супутні звуки оточення. Головний герой – 50-річний весільний фотограф, який має усе, що потрібно людині у його віці, проте все одно відчуває порожнечу. Роль дісталася Костянтину Мохначу, а компанію йому на знімальному майданчику склала Катерина Молчанова.

На жаль, члени Кіноакадемії США закладений у стрічці глибинний сенс не зрозуміли. До дев’ятки кращих потрапили картини з Чилі, Німеччини, Угорщини, Ізраїлю, Лівану, Сенегалу, Південної Африки, Швеції та Росії. Церемонія вручення "Оскарів" відбудеться 4 березня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram