Захист Пашинського обійдеться країні в 4 млн доларів
Загрузка плеера...

У 2018 році Міністерство юстиції планує витратити близько 250 мільйонів доларів на захист України у міжнародних судах. Левова частка цих грошей піде на вісім пріоритетних справ, серед яких опинився позов голови наглядової ради фабрики "Житомирські ласощі" Ігоря Бойка.

Підприємець звинувачує групу представників "Народного фронту", серед яких чільне місце посідає Сергій Пашинський, у спробі рейдерського захоплення компанії.

Журналістам вдалося дізнатися, що адвокатські послуги Пашинському за державний кошт надаватиме авторитетна юридична фірма Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan, що вважається однією з найдорожчих у світі. Загальна вартість юридичної допомоги складе від 2 до 4 мільйонів доларів США. Таким чином, адвокати отримуватимуть близько 1300 американських "зелених" за кожну годину.

У тому, що Міністерство юстиції розщедрилося на захист Пашинського, немає нічого дивного. Адже очільник відомства Павло Петренко і сам причетний до рейдерства свого колеги по партії. Принаймні, так стверджує позивач Ігор Бойко.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram