Аграрії перекрили дороги, вимагаючи справедливості
Загрузка плеера...

На Хмельниччині, в Умані та Корці, аграрії перекрили дороги й вимагали захисту своїх інтересів. Інформацію про це поширив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук. Причиною акції стало рішення парламенту скасувати відшкодування ПДВ під час експорту рапсу, сої та соняшнику з 1 березня 2018 року.

Мітингувальники утворили живу перешкоду на автошляхах, що спричинило кілометрові затори. Напередодні Марчук заявляв, що "попереджувальні акції протесту аграріїв із перекриттям доріг" будуть біля постів Дорожньо-патрульної служби в Умані, Корці та в селі Прибузьке.

За словами членів ради, на 2018 рік замість автоматичної системи бюджетної підтримки сільгоспвиробників парламент замінив на "ручний" розподіл бюджетної дотації. Також протестувальники вирахували, що відміна "експортного ПДВ" для олійних культур спричинить падіння закупівельних цін на них і скачок прибутку монополій, які керують більшістю олійноекстракційних заводів.

Варто зазначити, раніше Всеукраїнська аграрна рада та аграрні асоціації звернулися до Президента України Петра Порошенка із проханням захистити порушені інтереси українських сільгоспвиробників.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram