Прощання з Відою могло бути передчасним
Загрузка плеера...

Дивна історія складається навколо подальшої кар’єри хорватського захисника Домагоя Віди. Ще два тижні тому гравець попрощався з київським "Динамо", плануючи переїхати до турецького "Бешикташа". Проте зараз є варіант, за якого Віда все ж залишиться в українській столиці.

У ЗМІ ширяться чутки, що хорват все ж зміг досягти згоди з керівництвом "біло-синіх" стосовно заробітної плати і може підписати новий контракт. Домагой нібито і не сильно хотів їхати з Києва, оскільки його влаштовує як роль в команді, так і умови проживання.

А що ж "Бешикташ"? Виявляється, Віда туркам потрібен і не був. Боси команди зі Стамбула прагнули продати захисника за першої ж нагоди і отримати за нього непогані гроші. Подейкують, що гравцем цікавляться деякі клуби Англійської Прем’єр-ліги.

До речі, поспішність турецького гранда може вилізти йому боком. Згідно з міжнародними правилами, вести перемовини щодо продажу гравця тоді, коли він належить іншій команді, заборонено. А термін дії угоди Віди з "Динамо" спливає тільки 31 грудня. Тож, за інсайдерською інформацією, київський клуб подав до УЄФА скаргу на "Бешикташ".        

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram