Українки через промахи не потрапили у "квіти"
Загрузка плеера...

Мас-старт – безумовно, одна з найбільш видовищних дисциплін у світовому біатлоні. Цьому сприяє не лише контактна боротьба, але й склад учасників. Щоб потрапити до цієї гонки спортсмен має або ж входити до 25 найкращих у загальному заліку Кубка світу, або ж демонструвати високі результати у попередні змагальні дні. Серед чоловіків цим вимогам, на жаль, поки не відповідає жоден з наших співвітчизників. А от у жіночому мас-старті в французькому Ансі взяли участь одразу три представниці України.

Сестри Семеренко та Юлія Джима непогано розпочали гонку, тривалий час перебуваючи у лідерській групі. Проте Валю і Юлю доволі рано підвела стрільба. А от Віта змогла навіть вийти на дистанцію лідером після другого вогневого рубежу. Щоправда, потім старша з близнючок теж наприпускалася помилок. Зрештою, усі три спортсменки фінішували у топ-15, але жодна з них не потрапила до квіткової церемонії. Найближчою була Джима – вона посіла сьоме місце.

Француженка Жюстін Брайса здобула першу в своїй кар’єрі перемогу. Другою несподівано стала білоруска Ірина Кривко. Лаура Дальмаєр вдовольнилася бронзою. Після восьми гонок найкращою серед українок у загальному заліку є Валя Семеренко – сьомий щабель. Юля Джима восьма, а Віта Семеренко замикає чільну десятку. У Кубку світу настає час різдвяної перерви. Наступний етап відбудеться вже в новому році.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram