В Україні суттєво впала народжуваність
Загрузка плеера...

Від початку 2017 року українців стало менше на 150 тисяч осіб. Про це поінформували у Державній службі статистики України.

У відомстві пояснили, що таке суттєве зменшення населення пов’язане з високими показниками смертності у країні та низькою народжуваністю. Відповідно до рейтингу появи на світ дітей, складеного Організацією Об’єднаних Націй, Україна посідає 172 місце зі 199 країн.

За словами деяких експертів, в Україні спад народжуваності фіксується вже не перший рік. Серед основних його причин – фінансові проблеми у значної частини населення.

Більшість мам схвильовані, що державної допомоги не вистачає навіть на купівлю необхідної кількості підгузків. І попри це у бюджеті-2018 депутати не передбачили осучаснення цієї статті соціальних виплат.

Водночас у Міністерстві соціальної політики України вважають, що у деяких родинах народження дітей стало бізнесом. Батьки ніде не працюють і живуть за рахунок державних грошей.

Якщо порівнювати з країнами-сусідами, то у Словаччині, Польщі та Угорщині народжуваність, навпаки, зросла. Приміром, в Угорщині минулого року кількість новонароджених зросла майже на 3 тисячі та склала понад 95 тисяч.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram