Судді Саакашвілі мстять за її рішення
Загрузка плеера...

Схоже, рішення судді Печерського районного суду столиці Лариси Цокол відхилити клопотання про арешт Міхеїла Саакашвілі може мати для жінки вкрай неприємні наслідки. Пані Цокол хочуть притягнути до дисциплінарної відповідальності. Питання щодо порушення справи проти служительки Феміди розглянуть на засіданні Вищої ради правосуддя.

Підставою для звинувачень проти Лариси Цокол стали дві скарги, що надійшли до колегіального органу суддівського самоврядування. Їх автори – дехто Олександр Пікалов та Микола Харченко. Що цікаво, суть претензій до судді досі не розкривається.

Нагадаємо, що 11 грудня Печерський районний суд відпустив Міхеїла Саакашвілі на час слідства додому. Таким чином, пані Цокол не підтримала прохання прокуратури щодо взяття екс-губернатора під домашній арешт із зобов’язанням носити електронний браслет. З нищівною критикою на суддю виступив очільник ГПУ Юрій Луценко, який вважає, що тільки в нашій країні людина, звинувачена у допомозі в спробі повалення влади, може залишитися безкарною.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram