Майно "Трейд Коммодіті" лишилось під арештом
Загрузка плеера...

Солом'янський районний суд Києва залишив у силі арешт майна підприємства "Трейд Коммодіті". Ця компанія фігурує у справі про корупцію в Міноборони.

Того ж дня у Солом’янському райсуді розглянули клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо продовження терміну запобіжного заходу заступнику міністра оборони Ігорю Павловському. Він – один з основних фігурантів справи.

Служителі Феміди підтримали САП і продовжили захід до 4 лютого 2018 року. Чоловікові заборонили виїздити за кордон і за межі населеного пункту, в якому він проживає, без дозволу детективів, прокурора чи суду.

Це рішення та рішення про арешт майна компанії "Трейд Коммодіті", не підлягають оскарженню.

Нагадаємо що 11 жовтня Національне антикорупційне бюро України затримало заступника міністра оборони Павловського і ще трьох співробітників Міноборони. Їх підозрюють у розтраті 149 млн грн при закупівлі палива у фірми "Трейд Коммодіті".

Невдовзі детективи затримали інвестора фірми Володимира Трофименка. Солом’янський райсуд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання з носінням електронного браслета.

Двох посадовців "Трейд Коммодіті" Володимира Гарькавого та Вадима Майка оголошено у розшук.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram