У ПАРЄ підписали декларацію проти повернення РФ
Загрузка плеера...

Делегати Парламентської асамблеї Ради Європи з 20 країн підписали декларацію проти спроб повернення Росії до асамблеї. Про це у Facebook повідомив голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв.

За його словами, декларація називається "Захистити цінності Ради Європи і авторитет". В тексті документу зазначено, що "певні сили" в Раді Європи намагаються підірвати авторитет самої асамблеї.

Серед підписантів є представники Данії, Естонії, Грузії, Німеччини, Ірландії, Латвії, Литви, Люксембурга, Мальти, Молдови, Нідерландів, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Словенії, Іспанії, Швеції, Великобританії та України. Представники цих держав вважають, що спроба відновити права російської делегації повністю руйнує авторитет ПАРЄ.

Нагадаємо, нещодавно сестра українця Павла Гриба, якого незаконно утримують у Росії, звернулася по допомогу до Євросоюзу. Вона закликала європейських політиків не повертати Росії право голосу у Парламентській асамблеї до того часу, поки її брата та інших політв'язнів не буде звільнено.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram