"Міністр-дієтолог" заробив 74 тис. грн.
Загрузка плеера...

Міністерство соціальної політики оприлюднило інформацію про зарплатню Андрія Реви, його заступників та державного секретаря відомства, нараховану за листопад 2017 року.

Так, місячна зарплата міністра соціальної політики України становить 74 тисячі гривень. Його заступники отримують від 48 до 166 тисяч гривень. Державному секретарю платять близько 169 тисяч гривень.

У Міністерстві додали, що цифри оприлюднили за дорученням самого Реви. Раніше ж там відмовлялись надавати інформацію про зарплатню посадовця.

Водночас, декларація посадовця доволі скромна: дві квартири, одна з яких оформлена на його батька, машина Mitsubishi Galant 2008-го року і річна зарплатня у 122 тисячі гривень. Інформацію про грошові активи міністр не надав.

Як відомо, влітку у соцмережах активно обговорювали заяву міністра соцполітики про те, що українці багато витрачають на продукти харчування, адже надто багато їдять. Держслужбовець наголосив, що начебто у Німеччині та Україні ціни на продукти приблизно однакові, проте німці проїдають 14% від доходу, українці ж – 50%.

Громадськість обурила і розсмішила заява Реви. Люди зазначали, що і так рахують мало не кожну копійку, отримують мізерні зарплати, а влада ще й стверджує, що вони багато їдять.

За словами експертів, в Україні найнижча зарплатня серед усіх країн Європи. Середня оплата праці українців складає понад 7 тисяч гривень, якщо ж вирахувати податки – близько 6-ти тисяч або 190 євро. У тій же Німеччині ця цифра дорівнює 2270 євро.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram